معرفی مجموعه

مجموعه نایس کوین

nicecoin.net

صندوق سرمایه گذاری ما با نام تجاری nicecoin  فعالیت خودش را با هدف پرداخت سود دوره ای آغاز کرده است.
این صندوق بر اساس ارزهای دیجیتال و پول ملی اقدام به معاملات در سهام ,  ارزهای دیجیتال و ارزهای پایه (دلار . یورو و ... ) میکند .

ما قویترین تیم های ترید کننده و همچنین سود ده ترین فرصت های سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار میدهیم .

تا به حال با پشتوانه مالی و علمی ، این مجموعه توانسته در بورس و سهام  ،  ارزهای دیجیتال و همچنین مشارکت در استخراج ارزهای دیجیتال و دیگر  پروژه ها فعالیت نماید.

ما برای راحتی و امنیت هر چه بیشتر تمام تلاش خود را میکنیم و از این رو جهت جلو گیری از اشتباهات فردی , هک شدن , دست کاری داخلی یا غیره , اقدام به جدا سازی سایت و کیف پول ها نموده ایم و راه دستیابی به مبالغ و برداشت ها را جدا از سایت درنظر گرفته ایم تا در صورت بروز مشکل در سایت به وسیله حساب های دفتری که هر روز به صورت بک اپ از سایت گرفته میشود فعالیت خود را ادامه دهیم و تنها سایت حکم پوسته داشته باشد .

تا به امروز  مجموعه با  5 عضو اصلی در بخش های مختلف ( پشتیبانی , فنی ,  معاملاتی و غیره ) پیش رفته و همه روزه نهایت تلاش خود را برای تخصصی تر کردن درونی سایت  و ساده سازی بیشتر برای کاربران انجام میدهد .

جهت اجرای قوانین اسلامی (ربا و غیره ) سود دهی در سایت به صورت علی الحساب بوده و در روز پایان ماه میانگین 30 روز محاسبه شده و پس از رند کردن در محدوده سود پیش فرض به عنوان سود به سرمایه گذار پرداخت میگردد .

قوانین مبارزه با پولشویی با جدیت در سایت انجام خواهد شد و استفاده از سایت ملزوم به پذیرش قوانین سایت در همه بخش ها به خصوص بخش پولشویی میباشد .

تمام موارد مربوط به مالیات و مجوز های لازم توسط مجموعه تهیه و انجام میشود و کاربر هیچ گونه نیاز به انجام موارد قانونی و حقوقی خارج از قوانین سایت جهت استفاده ندارد .


این مجموعه بیشتر تلاش خود رو برای استفاده از سرمایه در سهام های ایران کرده است که رنج سود و ضرر این نوع سهام بسیار کم در حد 5 درصد روزانه بوده و تیم ما نهایت تلاش خود را برای مثبت نگهداشتن این سود در ماه مینمایند . ارزهای دیجیتال نیز رنج خاصی برای سود یا ضرر ندارند اما با ایجاد استاپ لاس , استفاده از کیف پول امن , جدا سازی سیستم برداشت و واریز دستی , پخش سرمایه در صرافی ها و حساب های مختلف و غیره بیشترین تلاش خود را در قدم اول جهت حفظ سرمایه اصلی و در قدم دوم کم ریسک ترین تارگت ها و سود مثبت دائمی نموده است . با انتخاب پرداخت با تومان شما میتوانید امنیت و تضمین سرمایه خود را از طریق مراجع قانونی و بانکی رصد و پیگیری کنید.

در خصوص احتمال هک و غیره نیز باید به این نکته اشاره کرد که تمام معاملات در سازمان بورس و اوراق بهادار ایران و معتبر ترین کارگزاری های موجود دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و امکان از دست دادن اصل سرمایه وجود ندارد .

در مورد ارزهای دیجیتال اما امکان هک کیف پول ارزدیجیتال وجود دارد که جهت جلو گیری از این امر به هیچ عنوان مبالغ بالا در کیف پول ها نگهداری نمیشود و همه روزه تمام مبالغ جمع شده به صرافی ها جهت چنج و سپس به حساب های معاملاتی ارجاع داده میشوند .

(((توجه داشته باشید که به هیچ عنوان مجموعه نایس کوین سود قطعی پرداخت نمیکند و سود اعلام شده در پلن ها تنها جنبه میانگین سود در دوره های اخیر را دارد و ممکن است در دوره های بعدی درصد سود تغییر کند و حتی در برخی از مواقع در بازار احتمال زیان ده بودن نیز وجود دارد)))


در اینجا برخی از  توضیحات و موارد استفاده و لازم برای ارز های مختلف را آورده ایم .

اطلاعات پلن ها در بورس و ارز :

این ارز بیشتر در موارد زیر مورد استفاده و سرمایه گذاری قرار میگیرد اما بسته به بازار و شرایط ممکن است تغییر کنید .

موارد استفاده  ... , BTT  ,THX , USD,EUR

brokers = alpari , hotforex

exchange = CREX ,BINANCE

ارز های وابسطه BTC , BNB , USD

میانگین سیکل بازگشت معاملاتی دو هفته


اطلاعات پلن های تومانی :

شما میتوانید از طریق تمامی کارت های عضو شتاب اقدام به فعال سازی پلن نمایید اما بهتر است از کارت و عابر بانک ملت اقدام فرمایید .

برداشت ها از طریق کارت به کارت و یا از طریق شبا میباشد که به صورت اتوماتیک پرداختی ها انجام میشود .

فقط با کارت بانکی خود اقدام به فعال سازی پلن نمایید . واریزی های ناشناس مرجوع و احتمال مسدودی کاربر و گزارش به مراجع قضایی وجود دارد .

کاربر مسول صحت و تایید حساب های خود جهت برداشت میباشد و سایت هیچ مسولیتی در قبال اشتباهات فردی ندارد .

 موارد استفاده از این ارز بیشتر شامل موارد زیر میباشد اما نسبت به شرایط و بازار ممکن است تغییر کند .

موارد سرمایه گذاری. خرید ارز های پایه و کریپتو , سهام ایران و بورس نیویورک, واگذاری به شرکت های کارگزار

کارگزاری آگاه جهت سهام شرکتی و کارگزاری مفید جهت سهام آتی

تمامی هزینه ها فی . انتقالات . تبدیل . تریدر و مجموعه در درصد سود محاسبه شده و خروجی نهایی به عنوان سود دوره معرفی میشود .اطلاعات مدریت و مجموعه :

 گردآوری مجموعه توسط اقای محمدی زاد که مدریت و پایه گذار  مجموعه نایس کوین بوده شکل گرفته است . این مجموعه با پنج عضو در بخش های فنی و برنامه نویسی , ساپورت , معامله گران در بورس , حقوقی و حسابداری به صورت داعم یا پاره وقت به جذب اعضا و شرکا پرداخته . و با پیشرفت مجموعه و احساس نیاز های تازه تر , روز به روز بر این خانواده افزوده میشود.

اطلاعات مدیریت : معین محمدی زاد .   کد ملی :0371133645 

اطلاعات دفتر : قم,خیابان15خرداد,جهاد,ک2,پ3,واحد یک    شماره تماس دفتر :02537788577   شماره موبایل:09120696595

(از کاربران عزیز درخواست میکنیم فقط و فقط جهت پشتیبانی یا کسب اطلاعات با چت آنلاین سایت تماس حاصل کنند و از شماره یا ادرس داده شده جهت کسب اطلاعات و غیره استفاده ننمایند.)


برای درک بهتر سوالات پایه خود در صفحه اصلی سوالات متداول را حتما مطالعه فرمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هر  قسمت سایت به بخش های مربوطه مراجعه کنید .

موفق و پیروز باشید .