قوانین مجموعه

قوانین :

 ثبت نام و فعالیت در سایت به منزله قبول تمام قوانین سایت نایس کوین میباشد .

 تعاریف :

پلن ( خرید . قرارداد . بسته ) : تمام بسته هایی که مشتری در انها اقدام به سرمایه گذاری میکند و ممکن است هر کدام دارای شرایط و قوانین خاص خود باشد .

مجموعه و سایت : تمام تیم و مجموعه سایت نایس کوین که اقدام به مدریت و فعالیت در این سایت میکنند .

توافق: انعقاد هرگونه توافق بین مجموعه نایس کوین و مشتری که موجب قبول شرایط میشود .

مشتری: شخص یا شرکتی که وارد وبسایت شده و در آن ثبت نام و سرمایه گذاری می نماید.

درآمدها : کلیه درآمد های سایت از راه مشروع بوده و از راههای سرمایه گذاری و خرید و فروش ارزها و هر انچه که در آن زمان توجیه اقتصادی داشته باشد بدست می آیند. انجام کلیه سرمایه گذاریها یا توسط تیم ما یا به صورت واگذاری صورت می پذیرد.

امنیت : محتوای وب سایت با بیشترین مراقبت از آن تشکیل شده است.  مجموعه تضمین می کنند که تمام اطلاعات در وب سایت در تمام زمان ها محفوظ بمانند و در اختیار هیچ ارگان یا نهادی قرار نگیرد. مگر زمانی که یک تعهد قانونی یا ایجاد مشکل در سایت باشد و مسئولیت این امر با تیم پشتیبانی سایت و یا قوانین دولتی میباشد .

* مشتری جهت استفاده از امکانات وبسایت باید مراحل ثبت نام(قبول قوانین و احراز هویت) را کامل نموده و از ایجاد حسابهای تکراری جلوگیری نماید،درصورت عمل نکردن به تعهد سیستم امنیتی سایت بطور خودکار حسابهای تکراری را مسدود کرده و از ادامه فعالیت حساب مورد نظر جلوگیری بعمل می آورد .

* مشتری موظف است از اطلاعات حقیقی خود جهت ثبت نام در سایت استفاده نماید . و ممکن است به صورت رندوم کاربران مورد برسی قرار گیرند

* محدودیت سنی و ادراک : از آن جا که کار ما سرمایه گذاری است لذا مشتری باید حداقل اطلاعات درباره بورس و ارزهای دیجیتال و بلوغ ذهنی کافی و سلامت ذهن داشته باشد تا بتواند از وب سایت و خدماتی که ارائه می شود استفاده کند.

اطلاعات شخصی : مشتری باید اطلاعات ورود خود شامل نام کاربری و رمز عبور را محرمانه نگه دارد. مجموعه نمی تواند مسئول هر گونه سوء استفاده از اعتبار ورود مشتری به سیستم باشد. و بهتر است برای جلو گیری از این امر تایید اطلاعات و احراز هویت خود را انجام دهید .

رأی‌ 51 درصدی : درصورتی که بیش از 51 درصد افراد vip و سهام داران اصلی به یک طرح یا تغییر رای دهند و این امر موجب تصویب نهایی و اجرا میشود. ( امکان رای گیری به صورت عمومی بین تمام کاربران و یا خصوصی و فقط بین افراد مربوطه بحث وجود دارد )

نرخ سود : مجموعه حق دارد بعد کسب رای 51درصدی , نرخ سود یا کارمزد و یا میزان پاداش در قبال عضو گیری اعضا و دیگر موارد را بنا به شرایط تغییر دهد.

برداشت : مشتری اختیار برداشت موجودی حساب خود بصورتی که در پلنی که سرمایه گذاری کرده است داراست و ملزم هست تا پایان قراردادی که در پلن ذکر شده صبر نماید و طبق قرار داد عمل نماید .

مشارکت : تمام صندوق ها و پلن های سایت به صورت مشارکتی بین عضو و مجموعه میباشد و هر یک سهم مربوط به خود را در فعالیت ها دارا هستند .

سود : تمام ارزش افزوده ای که هر سرمایه گذاری میتواند در بر داشته باشد . که این سود به صورت مشارکتی بوده و در صورت بیان مقدار درصد سود به عنوان پیش بینی تیم میباشد و در روز آخر آن قرارداد ( ∞+ تا ∞ - ) محاسبه میشود

نکته : به موجب قراردادی که بین سرمایه گذار و کارگزار صورت گرفته , سایت خود را موظف میداند که تا حد امکان سود نام برده شده در هر پلن را پرداخت نماید و تنها درصورتی که سود حاصله اختلاف زیادی با سود تعریف شده داشته باشد ما به التفاوت آن در مقدار پرداختی لحاظ میگردد .

فرمول محاسباتی : روش هایی که مجموعه جهت تایین سود دوره مورد استفاده قرار میدهد .

تضمین سود : مبلغی که سایت و کاربر پرداخت و دریافت میکنند تا حد امکان درصد سود نام برده شده در پلن در هر دوره به سرمایه گذار  داده شود . که به موجب این قانون در زمانی که سود دوره کمتر از سود نام برده شده باشد مجموعه با سودی که در دوره های پیشین به دست آورده اقدام به جبران مبلغ سود واریزی میکند.( اجرای این طرح بسته به صلاح دید مجموعه دارد )

کارمزد : مبالغی که هر بخش جهت انجام وظایف خود دریافت میکنند که این موارد شامل کارمزدهای : کارگزاری , دولت , مجموعه , معامله گران و غیره میباشد و ممکن است نسبت به سطح درامدی  و میزان سرمایه تغییر کنید.

شماره کیف پول : مشتری مسئول وارد کردن آدرس درست کیف پول گیرنده است و عواقب هرگونه خطایی از سمت مشتری ، گریبانگیر خود مشتری می باشد و از مجموعه در قبال این خطا کاری ساخته نمی باشد .

فعالیت های مشکوک : در صورت احتمال و شک به فعالیت های محرمانه، مجموعه این حق را دارد تا تراکنش ها را محفوظ نگه دارد تا زمانی که خریدار تایید شود . ممکن است این کار با تلفن یا ایمیل یا ارسال مدارک صورت پذیرد.

پولشویی : اگر کاربر دیگری برای یک کاربر دیگر سپرده باز نماید یا برداشت انجام دهد ، هر دو حساب یا تک حساب بدون بازپرداخت مسدود خواهند شد . برای جلوگیری از پولشویی ، مجموعه حق دارد در برخی موارد هویت مشتری را بررسی کند . سایت دستورالعمل های مربوط به اقدامات ضد پولشویی را در هر بخش از سایت کاملا جدی و سریعا به پلیس اطلاع رسانی میکند .

حدود اختیارات : مجموعه حق دارد در هر زمان شرایط و قوانین را تغییر دهد ، همچنین سایت نایس کوین مختار به عدم ادامه پروژه های خود بوده و میتواند بعد از کسب امتیاز لازم به پروژه خاتمه دهد ، از طرفی مجموعه موظف است نسبت به شرایط هر پلن قبل از اتمام کامل پروژه آن را یا به صورت اطلاع رسانی یا بستن آن معامله , درآمد آن پلن را تا آن روز محاسبه و تسویه نماید. درصورتی که مشتری تمایل به پذیرفتن تغییرات یا پایان ندارد ، حق دارد تا مخالفت خود را به پشتیبانی ارسال کرده و تا تاریخ پایان معامله در آن پروژه باغی بماند و تمام عواقب خروج یا باغی ماندن در آن پروژه ی سرمایه گذاری را بر عهده بگیرد .

( اعمال قوانین جدید تنها درصورتی که بیش از 51 درصد افراد vip و سهام داران اصلی با تغییرات موافقت نمایند . همچنین بستن پروژه تنها در زمانی که بازار به شدت ریزش میکند مورد استفاده قرار میگیرد  )

اطلاع رسانی : مجموعه موظف می باشد ایجاد تغییرات و اصلاحات را از طریق همین صفحه اطلاع رسانی نماید و همچنین امکان دارد در شبکه های اجتماعی تحت کنترل خود وجود تغییرات را اعلام نماید، و مشتری موظف می باشد پس از شنیدن تغییر یا اصلاح قوانین به صفحه قوانین وبسایت رجوع کرده و مجددا قوانین را بررسی نماید. و در صورت ادامه فعالیت های خود در سایت این امر به منزله قبول تغییرات میباشد .

حق نشر : تمامی حقوق استفاده از وب سایت در اختیار مجموعه nicecoin می باشد . لذا هرگونه سوء استفاده و یا تغییر محتوا بدون اذن مجموعه نایس کوین پیگرد قانونی دارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی: مشتری در مورد سیاست های ما و انتخاب هایی که با آن داده ها مرتبط است، اختیار کامل به سایت می دهد.سیاست حفظ حریم خصوصی ما برای سایت از طریق سیاست حفظ حریم خصوصی مدیریت می شود. ما از داده های شما برای ارائه و بهبود سرویس استفاده می کنیم و از افشای آن خودداری می نماییم . با استفاده از این سرویس، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات با توجه به این سیاست موافقت می کنید. در غیر این صورت مجاز به فعالیت در این وبسایت نمی باشید.مجموعه به شما این تضمین را می دهد که همه مراحل منطقی لازم بررسی نماید جهت اطمینان از اینکه داده های شما با ایمنی و مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی انجام می شود و هیچگونه انتقال داده های شخصی شما به یک سازمان یا یک کشور انجام نمی شود مگر اینکه کنترل کافی در آن وجود نداشته باشد، از جمله امنیت شما داده ها و سایر اطلاعات شخصی ، افشای اطلاعات و الزامات قانونی .مجموعه ممکن است اطلاعات شخصی شما را در شرایط ذیل افشا کند:

1. برای پیروی از یک تعهد قانونی. 2. برای محافظت و دفاع از حقوق و اموال مجموعه.3. برای جلوگیری یا بررسی نقض احتمالی در ارتباط با سرویس. 4. برای محافظت از ایمنی شخصی کاربران سرویس یا عمومی. 5. برای محافظت در برابر مسئولیت های قانونی امنیت اطلاعات.

امنیت اطلاعات شما برای ما مهم است، اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ امن نیست. در حالیکه ما در تلاش برای استفاده از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از اطلاعات شخصی خود هستیم، هیچ کس نمی توانیم امنیت کامل آن را تضمین کنیم.

ارائه دهندگان خدمات : ما ممکن است از شرکت ها و افراد شخص ثالث برای تسهیل در خدمت رسانی استفاده کنیم.این اشخاص ثالث فقط به اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند تا این وظایف را از طرف ما انجام دهند و موظف نیستند که آنها را برای هر هدف دیگری افشاء یا استفاده نمایند .

لینک به سایر سایت ها :  خدمات ما ممکن است لینک هایی را به سایتهای دیگر داشته باشند. اگر روی لینک شخص ثالث کلیک کنید، به سایت شخص ثالث هدایت می شوید. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا، سیاست های حفظ حریم خصوصی یا شیوه های هر سایت یا سرویس های شخص ثالث نداریم.


در صورت نیاز به ارتباط با ما می توانید اینکار را از طریق های یاد شده در صفحه اصلی انجام دهید.

موفق و پیروز باشید.

مجموعه نایس کوین