آموزش سرمایه گذاری با ارز دیجیتال

آموزش سرمایه گذاری در سایت

جهت شروع کار ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید .

شما میتوانید از قسمت آموزش ثبت نام مراحل ثبت نام را قدم به قدم انجام دهید .

درصورتی که قبلا ثبت نام خود را تکمیل کردید وارد حساب کاربری خود شوید.

و سپس وارد پنل کاربری خود شوید .

در قسمت پنل کاربری شما میتوانید گزینه های کاربری خود را در گوشه سمت راست صفحه ببینید .

در قسمت داشبورد شما میتوانید آخرین اخبار مربوط به حساب خود و پلن ها را مشاهده کنید .
در قسمت پلن های سرمایه گذاری شما میتوانید پلن های جدید خود را فعال سازی کنید .
در قسمت ویرایش شما اطلاعات اولیه خود را میتوانید در صورت نیاز تغییر دهید(توجه داشته باشید که اطلاعاتی که شما برای ما ارسال کردید به عنوان اطلاعات شناسایی شما مورد استفاده قرار میگیرد و این ویرایش فقط جنبه ظاهری دارد )
در قسمت تغییر رمز نیز میتوانید رمز خود را تغییر دهید .


حال بر روی ( فعال سازی پلن های سرمایه گذاری ) کلیک کنید و سپس ارز مورد نظر خود را انتخاب و بر روی اسم یا تصویر آن کلیک کنید .


پس از انتخاب ارز مورد نظر خود وارد صفحه پلن های آن ارز میشوید .

در این صفحه نسبت به میزان سرمایه خود نسبت به فعال سازی پلن مورد نظر اقدام نمایید . پس از انتخاب بر روی گزینه ی فعال سازی کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید .


توجه داشته باشید که پلن هایی که سرمایه بیشتری لازم دارند سود بیشتری را نیز شامل میشود و دلیل این تفاوت کمتر بودن درصد یا کارمزد تریدر ها در مبالغ بالا میباشد و مقداری را نیز در پلن های اول , مجموعه جهت تشویق کاربران از سود خود پرداخت مینماید.

نکته : کاربر میتواند در هر روزی از ماه (یکم تا بییستو پنجم ماه ) پلن خود را فعال نماید و 30 ام هر ماه سود خود را برداشت نماید ( مثال درصورتی که شخصی بیستم ماه پلن خود را فعال کند ده روز بعد میتواند سود خود را برداشت نماید که متناسب با تعداد روز سرمایه گذاری فرد , به صورت روز شمار سود محاسبه و پرداخت میگردد )
نکته : در صورتی که کاربر بعد از تاریخ 25 ام پلن خود را فعال نماید , از انجا که فرصت چندانی برای انتقال به کارگزاری و معامله گران وجود ندارد پلن وی از روز 30 ام محاسبه میشود .

در این صفحه از شما خواسته شده تا مقدار مورد نظر را به ادرس داده شده واریز کنید .
پس از واریز مقدار خواسته شده جهت فعال سازی پلن باید اطلاعات واریزی خود و شناسایی خود را به صورت زیر وارد کنید .
جهت بدست اوردن کد txid خود از قسمت آموزش کیف پول میتوانید مراحل را قدم قدم انحام دهید .
آدرس کیف پول خود که مایلید ارز شما به این کیف پول واریز شود را وارد کنید .
و در اخر  ایمیل خود را وارد کنید .

پس از واریز و ارسال اطلاعات واریزی خود پلن شما به صورت اتوماتیک فعال میشود .

توجه داشته باشید که بسته به زمان واریز و ترافیک شبکه ممکن است فعال سازی پلن شما تا 8 ساعت کاری به طول انجامد

پس از تایید واریز شما , یک ایمیل حاوی لینک پروفایل برای شما ارسال میشود.

بر روی لینک کلیک کرده تا وارد پروفایل کاربری خود شوید.
همچنین میبایست لینک مربوطه را ذخیره کرده تا زمانی که قصد استفاده از پروفایل خود را دارید از آن استفاده نمایید. (این لینک در پنل کاربری نمایش داده نمیشود)


پس از ورود به پروفایل خود , پلن ها , تراکنش ها , رفرال ها , دارایی و اطلاعات شما نمایش داده شده است .
در قسمت پلن ها میتوانید وضعیت سرمایه گذاری خود را مشاهده نمایید.
همچنین جهت برداشت , سود مرکب و افزایش موجودی نیز میتوانید از گزینه های زیر پلن استفاده نمایید


جهت برداشت اصل سرمایه در صفحه پلن خود بر روی گزینه برداشت کلیک کنید .
سود پلن در اخر هر ماه پس از محاسبه به شماره حسابی که هنگام فعال سازی وارد کرده اید واریز میشود. از آنجایی که پلن ها به صورت دائمی میباشند هر ماه سود پلن واریز میشود و تنها در صورتی که نیاز به اصل سرمایتان داشته باشید باید توسط لینکی که در صفحه پلن داده شده اقدام به برداشت اصل سرمایه کنید.


ارتقای پلن

در صورتی که کاربر قصد افزایش سرمایه خود را داشته باشد میتواند سرمایه پلن خود را افزایش دهد و به نوعی مثل روش قدیم یک پلن را چندبار فعال کند . اما با این تفاوت که همه ی پلن ها به صورت یک پلن جامع نمایش داده خواهند شد و همچنین با افزایش سرمایه بیشتر میتواند پلن خود را به کلی ارتقا دهد و وارد پلن یک سطح بالاتر و با سود دهی بیشتر شود.توجه داشته باشید سرمایه اضافه شده نسبت به روز پرداختی اش در اخر ماه محاسبه و سود دهی میشود و پس از گذشت یک دوره با سرمایه قبلی هماهنگ شده و سرمایه جدید و قدیم از 30 ام ماه در دوره جدید محاسبه میشوند .

سود مرکب

در این طرح , سود ماهانه ی شما به کیف پولتان واریز نمیشود و به اصل سرمایه ی شما اضافه میشود و در ماه آینده از اصل سرمایه و سود ماه قبل , سود پرداخت میشود.
با این کار همانند پلن های گذشته که به صورت چند ماهه وجود داشت , میتوانید دوره های چند ماهه را بسته به نیازتان استفاده نمایید تا سود بیشتری حاصل شود. با این تفاوت که ممنوعیتی در برداشت وجود ندارد و مدت زمان پلن به صورت ماهانه تمدید میشود.


جهت ایجاد امنیت بیشتر مشخصات دقیق حساب شما در سایت نمایش داده نمیشود و تنها میتوانید از طریق لینک پروفایل وضعیت خود را مشاهده کنید . در صورتی از دست دادن لینک پروفایل خود با پشتیبانی تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید

مجموعه نایس کوین