آموزش سرمایه گذاری با تومان

آموزش سرمایه گذاری درسایت

جهت فعال سازی پلن با تومان باید حتما احراز هویت شوید و کاربر ویژه شده باشد .
در صورتی که هنوز فرم احراز هویت خود را تکمیل نکرده اید میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر  وارد فرم شوید و مدارک خود را ارسال کنید و در کمترین زمان حساب خود را تایید و کاربر ویژه شوید .
همچنین میتوانید در قسمت آموزش مراحل تکمیل فرم را قدم به قدم پیش برید .توجه داشته باشید که در این آموزش از پلن PR03 نام برده شده که یک پلن دائمی میباشد که سود کسب شده دوره در 30 ام هر ماه به حساب شما واریز میشود و در صورتی که درخواست برداشت اصل سرمایه را داشته باشید حداقل سه روز کاری جهت برداشت زمان لازم دارد . که در بعداً به شرح این موارد میپردازیم  .

وارد قسمت کنترل پنل خود شوید .

بر روی گزینه ( فعال سازی پلن های سرمایه ) گذاری کلیک کنید .

و سپس بر روی فعال سازی پلن با تومان یا بر روی عکس کلیک کنید تا وارد صفحه انتخاب پلن ها شوید .


در این صفحه نسبت به میزان سرمایه خود نسبت به فعال سازی پلن مورد نظر خود کنید .پس از انتخاب بر روی گزینه ی فعال سازی کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید .
توجه داشته باشید که پلن هایی که سرمایه بیشتری لازم دارند سود بیشتری را نیز شامل میشود و دلیل این تفاوت کمتر بودن درصد یا کارمزد تریدر ها در مبالغ بالا میباشد و مقداری را نیز در پلن های اول , مجموعه جهت تشویق کاربران از سود خود پرداخت مینماید.

نکته : کاربر میتواند در هر روزی از ماه (یکم تا بییستو پنجم ماه ) پلن خود را فعال نماید و 30 ام هر ماه سود خود را برداشت نماید ( مثال درصورتی که شخصی بیستم ماه پلن خود را فعال کند ده روز بعد میتواند سود خود را برداشت نماید که متناسب با تعداد روز سرمایه گذاری فرد , به صورت روز شمار سود محاسبه و پرداخت میگردد )
نکته : در صورتی که کاربر بعد از تاریخ 25 ام پلن خود را فعال نماید , از انجا که فرصت چندانی برای انتقال به کارگزاری و معامله گران وجود ندارد پلن وی از روز 30 ام محاسبه میشود .


در این صفحه از شما خواسته شده تا مقدار دلخواهتان را به کارت یا حساب مشخص شده  واریز کنید .
پس از واریز مقدار خواسته شده جهت فعال سازی پلن باید اطلاعات واریزی خود و شناسایی خود را به صورت زیر وارد کنید .
شماره پیگیری در رسید تان مشخص شده که ممکن است به صورت(مستند)یا(ش.پ:) نمایش داده شده باشد.
ساعت و دقیقه ی واریز خود نیز در رسید واریزیتان به صراحت یاد شده است .
شماره کارت یا حسابی که با آن احراز هویت شدیه اید و مبلغ را واریز کرده اید را وارد کنید.
(توجه داشته باشید به هیچ عنوان از کارت های دیگر استفاده نکنید و فقط کارتی که احراز هویت شده را جهت واریز استفاده کنید.)

و در اخر  ایمیل خود را وارد کنید .

پس از واریز و ارسال اطلاعات واریزی خود پلن شما پس از تایید واریزی توسط ادمین ها فعال میشود . توجه داشته باشید که بسته به زمان واریز و ترافیک شبکه ممکن است فعال سازی پلن شما کمی به طول انجام.

پس از تایید واریز شما , پلن شما در پنجره ی مربوطه خود نمایش داده میشود که میتوانید با کلیک بر روی ارز خود پلن ها را مشاهده و با کلیک بر روی آن وارد پلن ثبت شده خود بشوید .

سود پلن در اخر هر ماه پس از محاسبه به شماره حسابی که احراز هویت کردید واریز میشوند.

از آنجایی که پلن ها به صورت دائمی میباشند هر ماه سود پلن واریز میشود و در صورتی که نیاز به اصل سرمایتان داشته باشید باید توسط لینکی که در صفحه پلن داده شده اقدام به برداشت اصل سرمایه کنید.

جهت برداشت اصل سرمایه

پلن خود را انتخاب کنید

مقداری که قصد دارید خارج کنید را انتخاب کنید

در صورتی که مبلغ دلخواه را انتخاب کردید میزان آن را وارد کنید

در اخر میتوانید با انتخاب برداشت در روز اخر ماه یا برداشت در روز دلخواه سرمایه خود را خارج کنید . توجه داشته باشید که درصورتی که روز دلخواه را انتخاب کنید و قبل از 30 ام ماه باشد سودی از آن دوره به شما تعلق نمیگیرد . و از طرفی باید تا روز برداشت حداقل سه روز کاری فاصله داشته باشد.ارتقای پلن

در صورتی که کاربر قصد افزایش سرمایه خود را داشته باشد میتواند سرمایه پلن خود را افزایش دهد و به نوعی مثل روش قدیم یک پلن را چندبار فعال کند . اما با این تفاوت که همه ی پلن ها به صورت یک پلن جامع نمایش داده خواهند شد و همچنین با افزایش سرمایه بیشتر میتواند پلن خود را به کلی ارتقا دهد و وارد پلن یک سطح بالاتر و با سود دهی بیشتر شود.
توجه داشته باشید سرمایه اضافه شده نسبت به روز پرداختی اش در اخر ماه محاسبه و سود دهی میشود و پس از گذشت یک دوره با سرمایه قبلی هماهنگ شده و سرمایه جدید و قدیم از 30 ام ماه در دوره جدید محاسبه میشوند .

جهت ایجاد امنیت بیشتر مشخصات دقیق حساب شما در سایت نمایش داده نمیشود و تنها میتوانید کلیات پلن های خود را مشاهده کنید .

در صورت نیاز به ریز اطلاعات پلن های خود میتوانید اطلاعات حساب خود را از ساپورت مجموعه کسب کنید.

با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر

مجموعه نایس کوین