تکمیل و فعال سازی سرمایه گذاری با تومان

با سلام و وقت به خیر خدمت کاربران مجموعه نایس ک...

تکمیل و فعال سازی سرمایه گذاری با تومان

با سلام و وقت به خیر خدمت کاربران مجموعه نایس کوین
در 26 شهریور 1398 تمام قسمت های سرمایه گذاری با تومان در سایت تکمیل شد و تمام تست های لازم بدون مشکل اتمام یافتن. از این پس کاربران میتوانند به راحتی در پلن های تومانی سرمایه گذاری کنند .

تمام مجوز های حقوقی , کارگزار , حساب ها , مالیات و غیره ی لازم جهت این کار فراهم شده و تیم ترید نیز بدون هیچ مشکل در حال فعالیت میباشند .

تست های نهایی این صندوق هیچ باگ یا راه ایجاد مشکلی را در ایجاد سرمایه گذاری یا در برداشت سود مشاهده یا امکان پذیر یافت نکرد .

حداقل سود مثبت برای پلن های این صندوق درنظر گرفته شده است که به صورت الحساب مانند تمام سرمایه گذاری ها در پایان دوره ی پلن محاسبه و پرداخت میشود .

امکان استفاده از این واحد مالی تنها در صورتی که از سود دهی و امنیت سرمایه اطمینان کافی کسب شد در ارز های دیجیتال و غیره امکان پذیر خواهد بود .

سیاست های مقابله با پولشویی نیز با جدیت از این پس اجرا خواهد شد و در صورت هرگونه شک حساب کاربر خاطی مسدود و بدون هیچ ملاحظه ای به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد .

از این رو کاربران موظف هستن جهت فعال سازی پلن تنها از حساب و کارت خود که به سیستم معرفی کرده اند و احراز هویت شده است استفاده کنند . تغییر اطلاعات یا واگذاری حساب به افراد دیگر شامل موارد پولشویی میباشد .

در هر قسمت و هر پلن خصوصیات آن ذکر شده و توضیحات تکمیلی درباره آن موضوع در همان صفحه قید میشود .

در این نوع پلن ها نیازی به برداشت یا وارد کردن شماره کارت و غیره وجود ندارد و طبق فرم احراز هویت  و حساب معرفی شده در روز اتمام پلن به صورت اتوماتیک توسط شبا یا کارت به کارت سود و اصل سرمایه واریز میشود .

از آنجا که این صندوق به صورت تکمیل نهایی در آمده در صورتی که نیاز به ویرایش یا اصلاح این صندوق شد دیگر نیازی به متوقف کردن فعال سازی پلن های این واحد مالی نخواهیم داشت لذا فقط قبل از ایجاد تغییرات اطلاع رسانی لازم را خواهیم کرد و بعد تغییرات اعمال میشوند  .

موفق و پیروز باشید .


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!