ششمین ماه فعالیت

6 ماه فعالیت درخشان در بازار ها...

ششمین ماه فعالیت

با سلام و وقت به خیر خدمت کاربران گرامی

پس از 1398/3/18 و شروع فعالیت مجموعه تاکنون شش ماه پر افتخار را در کنار هم با تمام خوشی ها و ناخوشی ها گذراندیم تا به یکی از معتبر ترین سایت های سرمایه گذاری داخلی تبدیل شویم.

در این مدت مجموعه توانست با کمترین ریسک ممکن در معاملات و شفاف سازی کامل در همه ی بخش ها ,منجر به اعتبار بخشی هرچه بیشتر برای تمام کاربران گردد. و با تنظیم قوانین و روش کار بی نقص خود الگویی برای همکاران گردد.

در این مدت مجموعه توانست 41.63% سود در بازار بین الملل و 10.63% سود در مدت چهار ماه فعالیت سهام داخلی کسب کند و 68.5% از پیش بینی خود را محقق سازد.

با وجود اهداف اصلی ما در زمینه اعتبار بخشی واقعی و انجام بهترین عمل کرد ممکن در همه ی کارها , مجموعه قصد دارد به زودی اخبار و فعالیت های بسیار کارامد را حداکثر تا مهر 1399 به پایان رساند و اطلاع رسانی کند که در نوع خود کم نظیر میباشند . ( به دلیل مسائل امنیتی امکان شرح موارد وجود ندارد )

و به پاس این همراهی و اطمینانی که نسبت به ما داشتید مجموعه قصد دارد در پایان دوره ی آذر ماه با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده کارمزد کسر شده مجموعه را به عنوان هدیه برای سرمایه گذاران پرداخت نماید .

با تشکر فراوان از همراهیتان


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!