signals

صفحه ی سیگنال...

signals

با سلام و وقت به خیر خدمت کاربران گرامی
صفحه ی سیگنال فارکس در سایت راه اندازی شد و کاربران میتوانند به راحتی از این سیگنال ها در ارز های اصلی استفاده کنند.
توضیحات تکمیلی در این صفحه جهت استفاده ی بهتر از سیگنال ها بیان شده است که به شرح زیر است :

( تمام اطلاعاتی که در این صفحه وجود دارد از منابع مشهور جمع‌آوری شده است که شامل مشاوره با شش گروه معامله گری در بازار فارکس میباشد. تحلیل ها از ربات های معامله گر , معامله گران ,ابزار های معاملاتی وغیره میباشند .

این تحلیل ها به صورت روزانه در ظهر و بعد از ظهر روز های کاری انجام میشوند و و در صورتی که حداقل 51 درصد امکان تحقق یافتن وجود داشته باشد با ذکر شرایط و نتیجه گیری های انجام شده به اشتراک گذاشته خواهد شد . تحلیل های انجام شده تا کنون حدود 60 درصد تحقق یافته اند اما اطلاعات و کسب سود های قبلی نشانگر شرایط اینده و تضمینی برای سود معاملات پیش رو نیست.
سلب مسئولیت: این صفحه به عنوان یک پیام بازاریابی و با اطلاعاتی کلی فراهم شده است . در این پیام بازاریابی هیچ توصیه‌ای برای سرمایه‌گذاری وجود ندارد . هر سرمایه‌گذاری‌ای در محصولات اهرمی، با درجه‌ای از ابهام درگیر است. سرمایه‌گذاری در این حوزه ریسک بسیار بالایی دارد و کاربران، به تنهایی مسئولیت این ریسک را بر دوش دارند.  در صورت سرمایه‌گذاری بر اساس اطلاعات آمده در این صفحه، مسئولیتی برای ضررهای احتمالی متوجه مجموعه نخواهد بود.
هشدار ریسک: معامله‌ی محصولات مالی اهرمی مانند فارکس و ابزارهای مشتقه، برای تمام سرمایه‌گذاران مناسب نیست؛ چرا که ریسک بالایی را برای سرمایه‌ی شما به همراه دارد. لطفا مطمئن شوید که ریسک‌های توام با این کار را به طور کامل درک کرده‌اید، اهداف سرمایه‌گذاری و میزان تجربه‌ی خودتان را کاملا در نظر دارید و در صورت لزوم، پیش از شروع به معامله با مشاوری مستقل مشورت می‌کنید )


( این سیگنال ها توسط تیم ها و ربات های قدرتمند در بازار فارکس تهیه شده و دارای اعتبار بسیار بالایی جهت انجام معاملات میباشند.
این سیگنال ها از روی معاملات مجموعه نایس کوین کپی شده و نمایانگر سود این مجموعه نیز میباشند.
هرگونه کپی برداری از این سیگنال ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد و تنها جهت استفاده کاربران سایت نایس کوین منتشر گردیده است. )


به امید پیشرفت روزافزون
مجموعه نایس کوین


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!